Onafhankelijk magazine over zwangerschap en ouderschap

Voor Vlaamse en Hollandse moeders


Voor moeders én vaders en hun kinderen


,

And the Oscar goes to…..

|

De Oscaruitreikingen zijn achter de rug, maar dat wil niet zeggen dat er geen andere awards uitgereikt worden! Tijdens de Negen Maanden Beurs is de jaarlijkse Babystuf Baby Innovation Award aan de meest innovatieve babyproducten van Nederland.

Screenshot 2015-03-03 at 07.31.50

De Oscaruitreikingen zijn achter de rug, maar dat wil niet zeggen dat er geen andere awards uitgereikt worden! Tijdens de Negen Maanden Beurs is de jaarlijkse Babystuf Baby Innovation Award aan de meest innovatieve babyproducten van Nederland. Er zijn 6 categorieën waarin producten genomineerd waren.

Hieronder de winnaars. Wanneer het om producten gaat waar we een recensie van op de site hebben staan, staat de link er onder. Leuk om te zien of TrotseMoeders.nl ook zo enthousiast is…..

  • Categorie Mobility: Draagdoek Tricot Slen Cool, Babylonia
  • Categorie Travel & Safety: Duukies Beachsocks
  • Categorie Care: Baby Shower Glove, Invented4Kids, lees <hier> onze recensie >>>>
  • Categorie Feeding: Napper Nursery Wallet, KipKep, lees <hier> onze recensie >>>>
  • Categorie Furniture & Decoration: Stokke Steps Wipstoel en Stoel
  • Categorie Toys: Ball Playnest Activity Gym, Playgro
Screenshot 2015-03-03 at 07.43.04

– Advertorials –