Onafhankelijk magazine over zwangerschap en ouderschap

Voor Vlaamse en Hollandse moeders


Voor moeders én vaders en hun kinderen


, ,

Even voorstellen: Trotse Zwangere Charlotte

|

Over ongeveer een maand zal ze de Trotse Moeder zijn van haar eerste kindje. Met Trots stellen wij een nieuw lid van ons bloggers-team voor: Charlotte Müller-Rings. Ze zal op Trotse Moeders bloggen over haar leven in het mooie Oostenrijk, en over haar zwangerschap en moederschap als Nederlandse in een ander land.

charlotte-staand-zwanger

Met Trots stellen wij een nieuw lid van ons bloggers-team voor: Charlotte Müller-Rings. Over ongeveer een maand zal ze de Trotse Moeder zijn van haar eerste kindje. Ze zal op Trotse Moeders bloggen over haar leven in het mooie Oostenrijk, en over haar zwangerschap en moederschap als Nederlandse in een ander land. Charlotte vertelt zelf:

Na 13 jaar in het hartje van Amsterdam te hebben gewoond, woon ik nu sinds tweeënhalf jaar in Tirol, een prachtig deel van Oostenrijk.Ik werk vanuit huis, als zelfstandige in de PR, Marketing en Communicatie en mijn werk bestaat onder andere uit het promoten van de regio Kitzbüheler Alpen Brixental en het bekendmaken van het Oostenrijkse frisse verzorgingsconcept Ringana via Ilikefresh.nl

Ik ben getrouwd en op het moment van schrijven 36 weken zwanger van ons eerste kindje. Op Trotse Moeders wil ik schrijven over mijn leven in Oostenrijk, nu als zwangere, straks als moeder.

– Advertorials –